Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

PREDANÉ - Senec NA PREDAJ DVOJ GENERAČNÝ 7- izbový rodinný dom v Senci

Cena:
190 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Senec
Ulica:Vodná
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:7
Úžitková plocha:300 m2
Plocha pozemku:471 m2
Garáž:Áno
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:áno
Parkovanie:garáž
 
ID inzerátu:400102563

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

*** V našej seneckej realitnej kancelárii Quality SC okrem kúpnej ceny za nehnuteľnosť kupujúci NEPLATÍ NIČ - pre klientov praktizujeme zásadu "KÚPA A PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ SO ŽIADNYMI POPLATKAMI" - bližšie info nájdete v texte tohto inzerátu nižšie alebo na stránke KupimNehnutelnost.sk

Lokalita: ul. Vodná – Senec v tesnej blízkosti Slnečného jazera, amfiteátru, futbalového štadióna

Predáme krásny 1 poschodový 7 izbový celopodpivničený rodinný dom s garážou a s 2 samostatnými bytovými jednotkami a podnikateľskou časťou
(úžitková plocha: 300 m2).
Rodinný dom je situovaný vo veľmi lukratívnej časti mesta s výmerom pozemku 471 m2.
V roku 2009 bola vykonaná čiastočná rekonštrukcia okien, elektrických rozvodov, podlahových krytín, univerzálneho kotla (plyn + elektrina r. 2014) a rozvod vody ( r. 2015).
Dom disponuje vlastnou studňou, ktorá je napojená do domu a využíva sa ako úžitková a pitná voda. S kombináciou vlastná studňa a mestská voda dochádza k veľmi nízkym nákladov na bývanie. Na dome sú osadené drevené okná a opatrené sieťkami proti hmyzu a vonkajšími roletami. Podlaha domu riešená kombináciou keramická dlažba, plávajúce podlahy vrátane suterénu. Predná a zadná časť domu je opatrená lodžiou. Vchod do domu je riešený dverami dreveného vyhotovenia.
Zadná časť domu poskytuje priestor na oddych nakoľko je pekne ohradený, zatrávnený, vysadené okrasné dreviny a malý skleník na pestovanie zeleniny. Rozvod tepla je zabezpečený formou veľkého krbu a radiátorov, ktorý je napojený na plynový kotol a teplá úžitková voda je tiež zabezpečená cez plynový kotol.
Prízemie domu je dobre dispozične riešený nakoľko z chodby sa prechádza do jedálenskej časti, ktorá je spojená s obývačkou kde je vybudovaný krb a jedna nepriechodná izba. Kuchyňa je opatrená kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi a zároveň vstup na terasu. Kúpeľňa opatrená so sprchovým kútom a WC.
Na poschodie sa vchádza cez široké drevené schodisko kde je prístup do troch nepriechodných izieb. Kuchyňa s kuchynskou linkou bez zabudovaných spotrebičov a spojená s izbou, ktorá slúži ako denná oddychová časť. Kúpeľňa opatrená s vaňou a spojená s WC.
Suterén tvoria päť miestnosti z ktorého dve miestnosti sú zariadené ako pracovňa, ktoré sa v súčasnosti využívajú na podnikateľské aktivity, dve miestnosti sú využívané ako skladové priestory a jedna zariadená izba. Celá podlahová krytina v suteréne je riešená s kombináciou plávajúca podlaha a dlažba. Kúpeľňa opatrená so sprchovým kútom a WC. Príjem televízneho signálu je riešený satelitným systémom.
V dome sú zriadené počítačové siete.

Mesačné náklady pre cca 180,- EUR pre 2 osoby.

Mesto Senec je turistické centrum typické horúcim letom a osviežujúcou vodou Slnečných jazier, ponúka možnosti nákupu, reštauračných zariadení, kaviarní, zdravotnú starostlivosť, vzdelávacie aktivity v podobe škôlok, základných či stredných škôl a zároveň bohaté možnosti športového vyžitia. Vďaka kvalitnému životnému prostrediu, širokým možnostiam občianskej vybavenosti a príjemnej atmosfére pešej zóny má Senec čo ponúknuť všetkým vekovým kategóriám. Vzhľadom na tichú lokalitu je vhodné bývanie aj pre rodinku s malým dieťaťom.

Pri vážnom záujme je možnosť dohody na cene.

Cena: 190 000,- Eur.

Kontakt: Rudolf Turner, RK Quality SC, 0903 392 864, 02 / 381 381 00, rudolf.turner-ZVNC-qualitysc.sk

*** V našej realitnej kancelárii Quality SC okrem kúpnej ceny za nehnuteľnosť NEPLATÍTE NIČ. Preplatíme Vám všetky poplatky súvisiace s nadobudnutím nehnuteľnosti (či už platíte hypotékou alebo vlastnými zdrojmi).

Ušetríme Vám poplatky za:
- znalecký posudok
- správny poplatok na katastri pri vklade záložného práva
- správny poplatok na katastri pri vklade vlastníckeho práva
- bankový poplatok pri vinkulácii finančných prostriedkov - vlastných zdrojov
- kolky pri výbere listov vlastníctva a katastrálnej mapy
- kompletný právny servis

Získajte všetko na jednom mieste a lacnejšie ako kdekoľvek inde.

Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke:
KupimNehnutelnost.sk

Adresa našej RK Quality SC:
Lichnerova 25, 903 01 Senec
pešia zóna - obchodný dom KOCKA (prízemie)
Pevná linka: 02 / 381 381 00

Maklér:

makler
Maklér:RK Quality SC
Telefón:02 / 381 381 00
E-mail:rk-ZVNC-qualitysc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.