Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

PREDANÉ - NOVOSTAVBA DVOJDOMU ZAHÁJENÁ VÝSTAVBA – 4 - 5 izbové domy s predzáhradkou a parkovaním vo výbornej lokalite v SENCI Vinohradnícka ul.

Cena:
119 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Senec
Ulica:Vinohradnícka
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:4
Úžitková plocha:98 m2
Plocha pozemku:227 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:B
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:400102911

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Quality SC pôsobiaca v Senci, praktizuje voči svojim klientom zásadu "KÚPA A PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ SO ŽIADNYMI POPLATKAMI" - bližšie info nájdete v texte tohto inzerátu nižšie alebo na stránke NehnutelnostiSenec.sk.

Lokalita: ul. Vinohradnícka SENEC.

Predáme novostavbu rodinného domu v dvojdome - každý so samostatným vstupom, predzáhradkou a 2 parkovacími státiami.
Rodinné domy sú identické. Každá jednotka má 4 izby s galériou s možnosťou vytvorenia 5. Izby namiesto galérie, plus príslušenstvo – kuchynský kút, 2 kúpeľne s WC.
Dom je dvojpodlažný s plochou strechou. Hlavný vstup do domov je z východnej strany obývačka a záhradka z juhozápadnej strany.
Domy budú napojené na IS: voda (mestská), elektrina a kanalizácia - všetky IS budú mať samostatné prípojky k jednotlivým domom.

Parametre jedného domu:
- 4 izby plus príslušenstvo (vstup - predsieň, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, obývačka s kuchynským kútom, samostatná izba, schodište, galéria s predprípravou na zriadenie ďalšej izby, 2 samostatné izby, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC a 2x parkovacie státie, predzáhradka)
- zastavaná plocha domov: 61 m2
- úžitková plocha: 97,6 m2
- výmera pozemku: od 227 m2

Dispozičné riešenie (viď pôdorys):
Predsieň, kúpeľňa, obývačka s kuchynským kútom, z nej samostatná izba, schodište, galéria nad obývačkou, 2 samostatné izby a kúpeľňa s WC.

Materiálové riešenie:
Obvodové nosné murivo bude hrúbky 250 mm z Porotherm (brúsená tehla). Obvodové steny budú zateplené kontaktným zateplovacím systémom z plystyrénu hr. 150 mm, stropná konštrukcia drevená so zateplením Nobasil 380 mm, plochá strecha fólia Fatrafol. Vonkajšie omietky budú zo škrabanej omietky. Vnútorné omietky cementové, vymaľované na bielo.
Okná budú plastové 5 komorové s izolačným dvoj - sklom. Vchodové dvere do objektov budú bezpečnostné plastové s oceľovou výstuhou v zárubni s prahom.
Objekty budú vykurované elektrickým odporovým podlahovým kúrením v celom dome s samostatnou reguláciou v každej miestnosti, digitálny termostat. Ohrev TUV bude zabezpečený el. zásobníkom vody s objemom 120 l. Kompletná elektroinštalácia zásuvky, vypínače dátové prípojky , príprava na alarm.

Rodinné domy budú dokončené v štádiu holodomu s určitým štandardom (bez kuchynskej linky, sanity, dlažieb a podláh) záhradky budú oplotené pletivom. V štandarde holodomu bude zabezpečené: vymaľovanie bytových jednotiek na bielo, vypínače, zásuvky. El. podlahové kúrenie, zásobník teplej vody, oplotenie záhradky a vybetónované parkovisko.

Možnosť dokončenie domu do štádia na kľúč s kuchynskou linkou bez el.spotrebičov s predpokladanou investíciou 7.464 Eur.

Nízke energetické a režijné náklady cca 72 Eur/mes.

Začiatok výstavby: 01/2016
Koniec výstavby: najneskôr 05/2016

Rodinné domy sa budú odovzdávať ako skolaudované.

Cena jednej bytovej jednotky: 119.000 EUR (možnosť financovania aj prostredníctvom HÚ).

ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÉ ZÍSKANIE HYPOTÉKY - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste a lacnejšie ako kdekoľvek inde.

Kontakt: Ing. Jozef Kaša , RK Quality SC, mobil: 0903 431 141, pevná linka: 02 / 381 381 00, e-mail: jozef.kasa-ZVNC-qualitysc.sk

*** V našej seneckej realitnej kancelárii Quality SC preplácame klientom všetky poplatky súvisiace s predajom a nadobudnutím nehnuteľnosti (či už sa jedná o spôsob úhrady kúpnej ceny hypotékou alebo vlastnými zdrojmi kupujúceho).

Ušetríme Vám konkrétne tieto poplatky:
• za Znalecký posudok ku kupovanej nehnuteľnosti
• za všetky kolky na katastri (výber listín, zriadenie záložného práva, vklad vlastníckeho práva...)
• za vinkuláciu (zablokovanie) Vašich finančných zdrojov určených na kúpu nehnuteľnosti
• za kompletný právny servis (vypracovanie Kúpnej zmluvy, Návrhu na vklad, Zmluvy o zrušení alebo zriadení vecného bremena...)
• za inzerciu Vašej nehnuteľnosti
• za poplatky u správcu (za potvrdenie o veku bytového domu a za potvrdenie o bezdĺžnosti)
• za poplatky u notára alebo na matrike (overenie podpisov predávajúceho na Kúpnej zmluve)

Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk

Adresa našej RK Quality SC:
Lichnerova 25, 903 01 Senec
pešia zóna - obchodné centrum KOCKA (prízemie)
Pevná linka: 02 / 381 381 00

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Jozef KAŠA
Telefón:0903 431 141
E-mail:jozef.kasa-ZVNC-qualitysc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.