Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

PREDANÉ - 3 izbový mezonetový byt v BERNOLÁKOVE, Nálepková ulica.

Cena:
159 990,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Bernolákovo
Ulica:Nálepkova
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:82 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:0 / 0
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:8000018285

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RK Quality SC je voči Vám aj v tejto dobe zodpovedná - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR.

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE. ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATOK NA KATASTRI.

Lokalita: Bernolákovo, Nálepkova ul.

RK Quality SC predá výborne situovaný, riešený 3izbovýbyt, ktorý je súčasťou obytného domu v Bernolákove na ulici Nálepkova v starej časti Bernolákova, blízkosti centra.
Nebývajte na „stavenisku“ ešte ďalších 10rokov po kúpe nehnuteľnosti v nových satelitných lokalitách, kde sa nedbá na potreby obyvateľov. My vám ponúkame starú časť Bernolákova, kde bývajú už generácie rodín „Čeklísanov“. Nehnuteľnosť sa nachádza na Nálepkovej ulici v Bernolákove. Široké príjazdové cesty, chodníky a ostatné výhody starej časti obce sú nezaplatiteľnou pridanou hodnotou. Občianska vybavenosť je bezkonkurečná voči novým častiam obce. Od nás sa dostanete všade aj pešo a rýchlo – Železničná stanica cca 500m, Autobusová zastávka cca 400m, potraviny cca 400m, škola, škôlka, detské ihrisko, reštaurácie, Obecný úrad - všetko do 500m.

Obytný dom s troma bytovými jednotkami je napojený na inžinierske siete : mestský vodovod, kanalizácia, elektrická energia.
VYHOTOVENIE

- Základové konštrukcie sú železobetónové základové pásy v kombinácií s debniacimi tvárnicami a základovou železobetónovou doskou o hrúbke 150mm
- Zvislé konštrukcie sú navrhnuté z tehál, obvodové nosné murivo hr.300mm, vnútorné nosné murivo 250mm a vnútorné priečky hr.115mm.
- Stropné konštrukcie – stropný betónový systém
- Strecha je riešená ako plochá s povlakovou krytinou fatrafol. Tepelná izolácia Isover EPS hDr.200mm
- Vonkajšia povrchová úprava obvodových stien je silikátová omietka.
- Zateplenie obvodových stien je polystyrén hr.160mm
- Okná a dvere plastové s izolačným trojsklom
- Vlastné kúrenie plynové, podlahovka
- Elektroinštalácia
- Rozvody vody, kanalizácia

Predaj BYT „A“

3-izbový mezonetový byt v rodinnom dome s úžitkovou plochou 109m2, obytná plocha 81,5m2, balkón 4,2m2, prislúchajúci pozemok s terasou 47m2, dve parkovacie miesta pred obytným domom.
Byt sa predáva kompletne zariadený, okrem hosťovskej izby ( posteľ, PC stolík) a v obývačke sedačka. Byt je veľmi vkusne, moderne zariadený, kde sú použité kvalitné materiály. Naozaj stačí prísť a len sa nasťahovať. Krásna terasa spríjemní bývanie, kde si nový majiteľ môže okrem krásneho posedenia aj vypestovať vlastnú úrodu. Obrovskou výhodou sú aj veľmi dobrí susedia.
Mesačné náklady su cca 110,00 Eur.

Situačné riešenie bytu je nasledovné: komunikačným centrom v byte je chodba, odkiaľ je prístup do WC, špajza, priestranná obývačka s terasou, ďalej na poschodí sa nachádzajú 2 obytné miestnosti balkónom, priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, obrovský šatník a stavaná skriňa. Byt pôsobí veľmi príjemne. Vstupné dvere sú bezpečnostné, protipožiarne.

Bytový dom sa nachádza v zastavanej časti, kde je maximálny kľud a veľa zelene.
Cena bytu s terasou a parkovacím státím : 159 990 Eur
Súčasťou mesta je: autobusová zastávka, vlak, potraviny, detské ihrisko, obchod, pošta, materská škola, kostol, pohostinstvá
Možnosť aj na HÚ.

ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde.

Kontakt: Ing. Katarína Lechmanová, RK Quality SC, mobil: 0903 755 998, kancelária: 02 / 381 381 00, mail: katarina.lechmanova-ZVNC-qualitysc.sk

Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk

Navštíviť nás môžete osobne na adrese:
Lichnerova 25, 903 01 Senec
na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB)
Pevná linka: 02 / 381 381 00
facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Katarína LECHMANOVÁ
Telefón:0903 755 998
E-mail:katarina.lechmanova-ZVNC-qualitysc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.