Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

okr. Senec – NA PREDAJ VEĽKOMETRÁŽNY 4- izbový rodinný dom – Nová Dedinka

Cena:
152 990,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Nová Dedinka
Ulica:Hlavná
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:4
Úžitková plocha:240 m2
Plocha pozemku:712 m2
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:400105612

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pre klientov našej seneckej realitnej kancelárie Quality SC praktizujeme zásadu "KÚPA A PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ SO ŽIADNYMI POPLATKAMI" - bližšie info nájdete v texte tohto inzerátu nižšie alebo na stránke NehnutelnostiSenec.sk


Lokalita: ul. Hlavná - centrum obce

Predáme 4-izbový veľkometrážny, čiastočne podpivničený dvojpodlažný rodinný dom s možnosťou úpravy podľa vlastných predstáv s garážou v štádiu výstavby uzavretej hrubej stavby s výmerom pozemku 712 m2 s obytnou plochou 240 m2. Dom je postavený z pálených tehál s omietnutou vonkajšou fasádou bez fasádnej farby. Všetky okná sú biele a z plastového vyhotovenia vrátane interiérových dverí. Na prízemí sú plastové okná opatrené vonkajšími roletami. Strešná krytina je riešená škridlami značky BRAMAC s okapovým systémom. Dom disponuje elektrickou, plynovou prípojkou, obecnou vodou a kanalizačnou prípojkou a vlastnou studňou. V dome sú vyhotovené elektrické a plynové rozvody. V zadnej časti domu sa nachádza garáž, technická miestnosť a prístup do pivnice. Na prízemí s obytnou plochou 120 m2 sa nachádza veľká kuchyňa s jedálenským kútom a s prístupom na terasu, WC, kúpeľňa a 2 x izba. Z prízemia je vstup do čiastočne podpivničenej časti. Vstup na poschodie je riešený betónovým schodiskom s obytnou plochou 120 m2. Poschodie je riešené veľkou halou a 2 x izba odkiaľ je vstup na balkón. Prístup k domu je riešený asfaltovou cestou. Obec disponuje s dobrou občianskou vybavenosťou v ktorej je základná škola s 1. a 2. stupňom a škôlka. Obe prešli posledný rok rozšírením svojich kapacít. V centre obce je pošta, knižnica, benzínová pumpa, kostol a kvetinárstvo. Z ostatných služieb sú 4x potraviny, 4x reštaurácia, 5x autobusová zastávka, fitness centrum a športovo-rekreačný areál. Kozmetické, kadernícke a fyzioterepeutické služby. V rámci športových či umeleckých aktivít je Základná umelecká škola, hudobná škola či stolnotenisový klub. Rodičia s deťmi môžu využívať viacero detských ihrísk, vodácki nadšenci zas možnosť plaviť sa na kanoe v potoku Čierna voda alebo od hrádze Malého Dunaja v tesnej blízkosti obce. Obec je dopravne napojená na cestnú sieť prostredníctvom cesty Veľký Biel – Tomášov – Štvrtok na Ostrove, Za obcou sa táto cesta priečne pripája na cestu Bernolákovo – Tureň, ktorá je pri Hrubom Šúre napojená na cestu Senec – Zlaté Klasy - Šamorín.. Na cestu vyššieho významu sa cesty z obce napájajú v Bernolákove a Veľkom Bieli a prostredníctvom cesty pri meste Senec, odkiaľ je priame napojenie na diaľnicu Trnava - Bratislava.

Cena: 152 990,- EUR.

Kontakt: Rudolf Turner, RK Quality SC, 0903 392 864, 02 / 381 381 00, rudolf.turner-ZVNC-qualitysc.sk

*** V našej realitnej kancelárii Quality SC okrem kúpnej ceny za nehnuteľnosť NEPLATÍTE NIČ. Preplatíme Vám všetky poplatky súvisiace s nadobudnutím nehnuteľnosti (či už platíte hypotékou alebo vlastnými zdrojmi).

Ušetríme Vám poplatky za:
- znalecký posudok
- správny poplatok na katastri pri vklade záložného práva
- správny poplatok na katastri pri vklade vlastníckeho práva
- bankový poplatok pri vinkulácii finančných prostriedkov - vlastných zdrojov
- kolky pri výbere listov vlastníctva a katastrálnej mapy
- kompletný právny servis

Získajte všetko na jednom mieste a lacnejšie ako kdekoľvek inde.

Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke:
KupimNehnutelnost.sk

Adresa našej RK Quality SC:
Lichnerova 25, 903 01 Senec
pešia zóna - obchodný dom KOCKA (prízemie)

Maklér:

makler
Maklér:Bc. Rudolf TURNER
Telefón:0903 392 864
E-mail:rudolf.turner-ZVNC-qualitysc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Maklér mesiaca4/2018
Ing. Jozef KAŠA
Ing. Jozef KAŠA0903 431 141
Novinky a aktuality
AKTUALITA č. 2 Ďalšie možnosti spolupráce s našou RK: NAŠLI STE SI...
AKTUALITA č. 1   Prečo je VÝHODNÉ stať sa klientom realitnej kancelárie...